top of page
imleo.jpg

Impleo
do wyczerpania zapasów

Impleo™ to oryginalny implant piersi szóstej generacji, opracowany z wykorzystaniem wiodącej technologii implantów piersi, która uwzględnia niezaspokojone potrzeby chirurgów. Impleo™ został zaprojektowany specjalnie z uwzględnieniem opinii chirurgów i wykorzystuje spoisty żel, który jest praktycznie nie łamliwy. Jest to okrągły, teksturowany lub gładki implant piersiowy wykorzystujący miękki, stabilny w formie żel. Zmienia on paradygmat implantów piersi.

Impleo™ został zaprojektowany z uwzględnieniem opinii chirurgów na temat miękkości i stabilności kształtu. Dzięki możliwości wyboru profili zróżnicowanych pod względem objętości (wagi) lub szerokości podstawy, Impleo™ zapewnia większy wybór zarówno chirurgom, jak i pacjentom. Pacjenci mogą oczekiwać komfortu i niezawodności dzięki Impleo™ firmy GC Aesthetics, z miękkim, stabilnym w formie żelem, zapewniającym maksymalną wydajność i zapewniającym lepsze przyleganie pomiędzy żelem a osłoną.

Główne cechy;

  • Okrągły, teksturowany lub gładki implant piersi

  • Silogel™ - miękki żel silikonowy szóstej generacji o wysokiej stabilności kształtu, który jest praktycznie nie do przebicia.

  • SiloGard™ 360° warstwa barierowa

Co wyróżnia żel Silogel™?

Silogel™ jest wyjątkowy w porównaniu do wszystkich innych żeli, które są dostępne na rynku. Dzieje się tak dlatego, ponieważ Silogel™ oferuje wysoką spoistość, a_jednocześnie jest miękki. Silogel™ jest stosowany we wszystkich implantach GC_Aesthetics z serii Nagor. Zazwyczaj, gdy żele mają wysoką spoistość, są twardsze, jednak nasze produkty oferują miękkość i komfort, jak również wysoką wydajność. Oferuje to pacjentom implanty piersi, które pod względem estetycznym są bardziej zbliżone w dotyku i_w_odczuciu do naturalnej piersi.

Warstwa SiloGard™ 360° Barrier została zaprojektowana w celu zminimalizowania dyfuzji żelu.

Endoprotezy piersi firmy Nagor,
tak jak wszystkie pozostałe,
objęte są programem gwarancyjmym producenta.
bottom of page