top of page
GC Aesthetics_TBR products_Luna+Box.jpg

Luna
 

Luna XT to anatomiczna endoproteza piersi

z żelem o dużej gęstości, to wiodący w chirurgii plastycznej  anatomiczny implant piersi, innowacyjny produkt, który otrzymał CE zgodnie z najnowszym rozporządzeniem MDR. Technologia wytwarzania implantu spełnia wszystkie rygorystyczne normy przy produkcji wyrobów medycznych i zapewnia niezawodny efekt na długi czas.

Główne cechy:

  • kształt anatomiczny – spełnia oczekiwania kobiet którym zależy na anatomicznym kształcie piersi z jednoczesnym zapewnieniem naturalnego odczucia w dotyku

  • powierzchnia Cristalline Soft AD (TM) – mikroteksturowana powłoka minimalizuje przykurcz torebkowy i stabilizuje pozycję implantu piersi (zmniejsza ryzyko rotacji lub/i przemieszczania implantu)

  • żel kohezyjny (wysoce spoisty i stabilny) The Stablex – implant jest wypełniony w 100 % żelem, co zapobiega falowaniu powłoki oraz minimalizuje widoczność krawędzi implantu.

  • ochronna warstwa GCA(R) 360° – dodatkowa warstwa w powłoce implantu zwiększa bezpieczeństwo używania implantu poprzez zmniejszenie prawdopodobieństwa dyfuzji silikonu.

  • łatka RRE (TM) – powłoka implantu uszczelniona jest za pomocą specjqlnej łatki zamykającej w kształcie dysku, która jest odporna, wzmocniona i elastyczna.

Endoprotezy piersi firmy Nagor,
tak jak wszystkie pozostałe,
objęte są programem gwarancyjmym producenta.
bottom of page